Hakkımızda;Günümüzde hızla gelişen teknoloji her alanda yenilenmeyi, çağdaşlaşmayı gerektirmektedir. Bu düşünceden yola çıkan Özcan Oto SERVİS 1000 m² lik kapalı alana sahip iş yerimizde CITROEN - PEUGEOT marka araçların tüm modellerinde orijinal Yedek Parça - Kaporta - Boya - Motor - Mekanik - Elektrik - Elektronik ve oto yıkama hizmetleri ile Özcan Oto Servis Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak, alanında uzman 35 kişilik kadromuzla 15 yılı aşan ve kaliteli hizmet sunma,müşteri memnuniyetini sağlama konusundaki itibarıyla desteklenen deneyimi ile hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz.

Servisimizde tüm branşlarda orijinal makina ve cihazlarımız mevcuttur. Özcan Oto Servis olarak orijinal ve muadil yedek parça ve işçilikte müşterilerine hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Servisimizde otomobilinizin tüm servis hizmetleri (Yedek parça, motor, mekanik, kaporta, boya, Elektrik Elektronik) kendi bünyesinde hızlı, pratik orjinal ve temiz bir şekilde hizmet verilmektedir. Hasarlı araçlarınızdaki sigorta hasar bildirimi, hasar dosya takibi servisimiz tarafından yapılmaktadır.

Arıza teşhisi servis hizmetinin en önemli parçasıdır. Son yıllarda üretilen tüm araçlarda bulunan arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sisteminde dahil olunarak okunan bilgiler ile araç üzerinde hiçbir müdahalede bulunmadan aracın arızasını tespit etmek mümkün olmaktadır. Bu sistem ile gereksiz parça değişimi ve zaman kaybı önlenip servis hizmetinin verimi arttırılmıştır.

Servisimizde bulunan 2 adet servis ve çekici aracımız, uzman ekibimizle 7gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermektedir. Özcan Oto SERVİS olarak CITROEN - PEUGEOT müşterilerine özel servisimizde hizmet vermekten memnuniyet duyarız..

ServisimizAC DELCO AKÜ ve KARAT Güç Sistemleri (AKÜ) VARTA-SAFA-ENERGIZER -OPTIMA-DELPHI Yetkili satıs ve servisidir.

TÜM MARKA VE MODEL ARAÇLARINIZA SERVİSİMİZDE EGZOZ EMİSYON PULU VERİLMEKTEDİR.

AYRICA TÜM MARKA VE MODEL ARAÇLARINIZINDA KAPORTA - BOYA İŞLEMİNİ SERVİSİMİZDE YAPILMAKTADIR VE SERVİSİMİZ TÜRKİYENİN EN ÖNDE GELEN ON SİGORTA ŞİRKETİNİN ANLAŞMALI SERVİSİ'DİR.

 
 
 


Etiketler : Kaporta, Boya, Pasta Cila, Mekanik, Mini Onarım, Oto Kaporta, Oto Aksesuar, Oto Pasta Cila, Oto Kaza, Kaza Onarım, Mekanik Onarım, Bakım Onarım, Periyodik Bakım, Elektronik, Periyodik Bakım, Mini Onarım, Hasar, Pasta Cila, Kaporta, Fırın Boya, Boya Koruma, Mekanik, Tamir Bakım

Adres : Mehmet Akif Mahallesi Bahariye Caddesi No:61/C İkitelli - Küçükçekmece / İSTANBUL    Telefon : 0 212 472 24 71 E-Mail : info@ozcanotoservis.com
Copyright 2014 - Özcan Oto Servis - Her Hakkı Saklıdır.